جملات زیبا

مدل لباس|آموزش دوخت|پوشاک زنانه و مردانه

heder-pooshak

آموزش بافت جلیقه کلاه دار:

jeliighe

در این پست براتون آموزش بافت جلیقه کلاه دار رو میزارم سایز این جلیقه ۳۸ و ۴۰ است و وسایل مورد نیاز برای بافت این جلیقه به ۶ کلاف ۱۰۰ گرمی و میل شماره ۶ نیاز داریم.

آموزش بافت جلیقه رو در ادامه مطلب ببینید.
→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

آموزش بافت کلاه کج گرد:

KOLAH

 در این پست برای شما آموزش بافت کلاه کج گرد رو میزارم که امیدوارم ازش لذت ببرین . این کلاه برای کودک ۴ ساله در نظر گرفته شده.
آموزش بافت کلاه رو در ادامه مطلب ببینید.

→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

آموزش بافت جلیقه کوتاه دخترانه  :

0.369346001386058591_parsnaz_ir

 در این پست برای دوست های عزیزم آموزش بافت جلیقه کوتاه دفترانه رو میزارم امیدوارم که بتونید ببافید و از استفادش لذت ببراید . آموزش بافت جلیقه رو در ادامه مطلب ببینید.

→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

آموزش بافت شکوفه ای :

daisypattern

در این پست برای شما عزیزان آموزش بافت شکوفه ای رو میزارم از ابن نوع بافت میتوانید در بافت انواع لباس های بافتتون استفاده کنید . من به شخصه از این بافت خیلی خوشم اومده و حتمأ از این بافت برای شال گردن استفاده میکنم .

آموزش بافت شکوفه ای رو در ادامه مطلب ببینید .

در شروع کار باید بدانید که در بافت شکوفه ای تعداد دانه ها مضربی از ۴ به علاوه یک میباشد. مثلا ۲ ضربدر ۴ میشود ۸ به علاوه یک میشود ۹

در بافت شکوفه   سه دانه را باهم از رو ببافید, اما نگذارید سه دانه از نخ بیرون بیاید. یعنی مانند تصویر میل را داخل سه دانه ببرید

DSC09658

نخ را دور میل بیندازید و از سه دانه بیرون بیاورید

DSC09660

و سپس نخ را دور میل بیندازید و یک بار دیگر در همان دانه ببافید. یعنی سه بار در یک دانه میبافیم.

DSC09665

سپس دانه را از میل بیرون میکشیم .

DSC09666

رج یک و سه : برای پشت کار میشود و همه دانه ها را از زیر ببافید

رج دو: یک دانه از زیر ببافید,* مدل شکوفه را ببافید. یک دانه از زیر ببافید. قسمت بین ستاره را تا انتهای رج تکرار کنید
بعد از بافت رج دو , بافت شما به این صورت در می آید

 DSC09667

رج چهار: یک دانه از زیر ببافید. یک دانه از رو ببافید. یک دانه از زیر ببافید, * یک شکوفه ببافید. یک دانه از زیر ببافید, قسمت بعد از ستاره را تا انتها تکرار کنید. اخرین دانه شما یک دانه از رو ببافید . یک دانه از زیر ببافیددانه هایی که در تصویر بالا با فلش قرمز مشخص شده اند دانه هایی هستند که در رج چهار سه تایی باهم بافته میشوند. یعنی دانه اخر از یک شکوفه , یک دانه ساده, دانه اول از شکوفه بعدیرج یک تا چهار را تکرار کنید.نمونه ای  از بافت با مدل شکوفه ای

elenkaSIDE

 

 

آموزش بستن روسری:

روسری از اون دسته پوششیه که کارای زیادی میشه باهاش کرد و مدلهای زیادی میشه اونو سر کرد . با بستن روسری به مدلهای مختلف به زیبایی و خاص بودن خودتون بیش از پیش بپردازید. شما میتوانید به عنوان شال گردن ، دستمال گردن ، و یا با بستن موها با روسری یا شال تیپتون رو تغییر بدید در این پست براتون چندتا از مدلهای بستن روسری رو میزارم. در ادامه مطلب مدلها رو دنبال کنید.
→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

آموزش بافت شال با انگشت:

آموزش-بافت-شال-گردن-برای-تازه-کارها

→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

آموزش استفاده مجدد از دامن کهنه:

TH_1361598263_7fe5882cee53d3f49b2157ec7e7f5d9e

 در این مطلب برای شما عزیزان آموزش تغییر مدل دامن قدیمی رو میزارم تا در صورتی که یک دامن کهنه دارید و ازش استفاده نمیکنید با کمی تغییر مدل دادن آن و سلیقه به خرج دادن بتونید ازش استفاده کنید.
آموزش تغییر مدل دامن رو براتون در ادامه مطلب میزارم.

→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

 آموزش بافت ژاکت زنانه:

246935_576

برای بافت این ژاکت زنانه به ۷ کلاف ۱۰۰ گرمی و میل شماره ی ۵/۴ و ۳ عدد دکمه نیاز داریم. و همچنین برای زیبایی و تزیین ژاکت به مقداری خز نیز نیاز داریم.

برای بافت ژاکت از بافت کشبافت و حصیری استفاده میکنیم و پشت و جلو ژاکت رو بصورت جدا میبافیم و در آخر آنها رو به هم وصل میکنیم.

طریقه بافت این ژاکت رو در ادامه مطلب ببینید

→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

آموزش بافت دستکش :

0701201013121این مطلب مربوط به آموزش بافت دستکش است که برای بافت آن از دو نوع بافت ساده و کشبافت استفاده می شود. امیدوارم از بافت آن لذت ببرید و این دستکش رو برای عزیزانتون ببافید. روش بافت دستکش رو در ادامه مطلب ببینید.

→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن

آموزش بافت پلیور بچگانه:

39484888780862-9555488475598 copy 2در این پست برای شما عزیزان آموزش بافت پلیور رو براتون میزارم . امیدوارم از بافت و پوشیدن این پلیور لذت ببرید برای بافت پلیور به ۳ کلاف کاموای ۱۰۰ گرمی  و ۵ میل شماره ۶ و نخ یک لا نیاز داریم

روش بافت پلیور را در ادامه مطلب ببینید.

→']);" class="more-link">ادامه‌ی خواندن